-----------------------------------------------------------------------------
Convenient switch, exquisite craftsmanship appearance
Daily emergency essentials, home storage does not take up space
Compact and easy to carry, waterproof for daily use, not suitable for long-term exposure to sunlight and rain
Suitable for camping, workshops, emergency services, fishing, home use, general use, and other occasions.
| LED | 3 W |
| Color | Yellow and white two-color lamp beads |
| Voltage | 3.7 V |
| Electric current | 250 MAH |
| Battery | Lithium battery |
| Material | Aluminium alloy |
| Type of Bulb | 15-30 lm |
| Fixed pen holder | The pen holder can rotate 120 degrees. |
| Accessories | Type-C |
| Unit weight | 21 g |
| Product size | 16.3 x 3.2 x 1.8 cm |

Copy product links
Long by picture save/share

