-----------------------------------------------------------------------------
Colorful light strip, designed with IP20 full protection level.
Exquisite craftsmanship in appearance and easy installation, the lamp can reliably work in various environments.
This product has a beautiful appearance, is waterproof
| LED Power | 5 w |
| LED Chip | 5054 |
| Power Supply Mode | DC 24V |
| Regular Color | White |
| Texture | PC |
| Jack type | AC power supply |
| Operating temperature | -20-60°C |
| Light Color | Festoon |
| Musival Rhythm | External MIC |
| Controls | 2.4G remote control + Bluetooth APP |
| APP | Bluetooth APP |
| Product Function | Outdoor waterproof color eave light |
| Remote Controller Distance | 8 - 15 m |
| product size | 100 × 4 × 3 cm |
| Product weight | 780 g |
| Gross weight | 890 g |
| Color box Size | 22× 13 × 12 cm |
| carton size | 45.5 × 41 × 38 cm |
| Master box Quantity | 18 pcs |
| Net weight | 14.1 kg |
| Gross weight | 16..1kg |
| Accessory package | 1 pcs |
| Specification | 1 pcs |
| Remote Control | 1 pcs |

Copy product links
Long by picture save/share

