-----------------------------------------------------------------------------
Colorful light strip, designed with IP20 full protection level.
Exquisite craftsmanship in appearance and easy installation, the lamp can reliably work in various environments.
This product has a beautiful appearance, is waterproof
| LED Power | 10 w ( 81pcs x 8.1 w ) |
| LED Chip | 5050 |
| Power Supply Mode | USB 5V |
| Regular Color | Black |
| Texture | Aluminum +PC |
| Jack type | Type-C 2M |
| Operating temperature | -20-60°C |
| Light Color | RGB magic color |
| Musival Rhythm | Built-in Mic |
| Controls | 2.4G remote control + Bluetooth APP |
| APP | Bluetooth APP |
| Product Function | 2.4G remote control + Bluetooth APP docking corner light |
| Remote Controller Distance | 8 - 15 m |
| product size | 40 × 142 cm |
| Product weight | 966 g |
| Gross weight | 980 g |
| Color box Size | 53 × 8.3 × 8.3 cm |
| carton size | 55 × 44 × 36 cm |
| Master box Quantity | 20 pcs |
| Net weight | 19.6 kg |
| Gross weight | 20.0 kg |
| Modulator body | 3 pcs |
| Accessory package | 1 pcs |
| Type-C line | 1 pcs |
| Specification | 1 pcs |
| Remote Control | 1 pcs |
| Outrigger | 2 pcs |

Copy product links
Long by picture save/share

