-----------------------------------------------------------------------------
Essential for cycling, bicycle stand, completely freeing hands
Widely applicable, can be easily and quickly installed on handlebars or front of the car
Make it easy for you to enjoy music/navigation while cycling outside
| Color | Red |
| Packaging dimension | 8 x 6 x 7 cm |
| Material & Process | ABC Material + silicone strap |
| Net weight | 60 g |
| Gross weight | 90 g |
| Qty / Carton | 100 pcs |
| Meansurement | 42 x 31 x 35 cm |
| Weight | 9 kg |
| Product features | 1. Single - pull design can better keep the balance of the whole |
| equipment and make your love machine firmer and more stable; | |
| 2. The silicone pad in the chuck perfectly protects your love machine; | |
| 3. Wide application range, universal for mobile phones under 6.0 inches; | |
| 4. 360 - degree rotation design, upper and lower clamps at the | |
| bottom, thickened soft rubber in the interior, which makes the | |
| bracket clamp more stably on the bicycle (motorcycle). | |
| 5. Bicycle bracket, completely liberating hands |

Copy product links
Long by picture save/share

