1. Three functions are integrated into one, sealed and waterproof, with powerful performance
2. 130 high-decibel speaker, five types of speaker sound effects, warning passers-by
3. The high-brightness headlights ensure a safe night ride. With three modes, it is suitable for various scenarios
4. The stand is suitable for mobile phones ranging from 50 to 88MM in size and can be used on various types of mobile phones
5. Shock-absorbing gasket to prevent scratches and avoid damaging the phone
| Color options | Black/Blue/Red/Orange |
| Same as picture | 5.5-8x10.5 cm |
| Material & Process | ABS+LED beads |
| Net weight | 250g |
| Gross weight | 20 KG |
| Function | 130 decibels high volume, five speaker effects, high brightness headlights |
| Accessory part | Type C |
| Qty / carton | 80pcs |
| Measurement | 63x33.5x51 cm |
| Charging | Type C |

Copy product links
Long by picture save/share

