-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | T6 x 2 |
| Color | Red / Blue / Green / Silver |
| Dimension | 10.5 x 5 x 2.5 cm |
| Packaging dimension | 15 x 9.5 x 6.7 cm |
| Material & Process | ABS material + silicone strap |
| Net weight | 199 g |
| Gross weight | 248 g |
| Certified Product | CE Approved |
| Lumens | 500 lm |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Function | Strong light / Weak light / Flash |
| Qty / carton | 120 pcs |
| Meansurement | 49 x 44 x 44 cm |
| Weight | 30 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

