-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | T6 |
| Color | Black / Red / Blue / Green / Yellow |
| Dimension | 10.5 x 3.5 x 4 cm |
| Packaging dimension | 14.6 x 8.8 x 4.3 cm |
| Material & Process | ABS |
| Net weight | 113 g |
| Gross weight | 123 g |
| Certified Product | CE Approved |
| Lumens | 400 lm |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Function | Highlight / Medium light / Low light / Flash / S0S |
| Qty / carton | 120 pcs |
| Meansurement | 43 x 45 x 32 cm |
| Weight | 16.5 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

