-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | 2 x T6 |
| Color | Red / White |
| Dimension | 6 x 4 x 3 cm |
| Packaging dimension | 8 x 9.5 x 4 cm |
| Material & Process | Aluminum alloy + PP plastic |
| Net weight | 60 g |
| Gross weight | 63 g |
| Lumens | 600 lm |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Function | Long bright / Fast flashing / Slow flashing |
| Qty / carton | 250 pcs |
| Meansurement | 49 x 42 x 42 cm |
| Weight | 15.6 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

