-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | 4 x T6 |
| Color | Black |
| Dimension | 11.2 x 9 x 4.6 cm |
| Packaging dimension | 16.5 x 5.5 x 13 cm |
| Material & Process | Aluminum alloy + POM plastic bracket + silicone gasket |
| Net weight | 188 g |
| Gross weight | 234 g |
| Lumens | 1800 lm |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Function | High light - Medium light - Low light - Flashing - SOS flashing |
| Qty / carton | 40 pcs |
| Meansurement | 52.5 x 33.2 x 30 cm |
| Weight | 16.4 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

