-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | Xinrui Luming LML2AW - 80 ( 15 w ) |
| Color | Black |
| Dimension | 10.2 x 5.1 cm |
| Packaging dimension | 10.5 x 5.5 x 10 cm |
| Material & Process | Aluminum alloy + ABS engineering plastics + Silicone gasket |
| Net weight | 86 g |
| Gross weight | 118 g |
| Lumens | 1300 lm |
| Battery capacity | 4200 mAh |
| Function | High light / Medium light / Low light / Fast flashing / SOS flashing |
| / burst flashing | |
| Qty / carton | 50 pcs |
| Meansurement | 57.5 x 33.8 x 25 cm |
| Weight | 15 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

