-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | T6 |
| Color | Black and Red / Black and Blue / Black and Green |
| / Black and Orange | |
| Dimension | 11 x 4 x 7 cm |
| Packaging dimension | 12 x 10.5 x 4.5 cm |
| Material & Process | ABS Material + Silicone Strap |
| Net weight | 145 g |
| Gross weight | 180 g |
| Lumens | 200 lm |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Function | Strong light ( 350lm ) / Low light ( 200 lm ) / Flash ( 350 lm ) |
| Qty / carton | 120 pcs |
| Meansurement | 62 x 33 x 53 cm |
| Weight | 21.6 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

