-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| Material | PVC |
| Lamp beads | T6 |
| Waterproof rating | IP X4 |
| Color | Black / Blue / Red |
| Dimension | 10 x 3.2 x 2.4 cm |
| Packaging dimension | 10 x 10 x 5 cm |
| Net weight | 134 g |
| Gross weight | 152g |
| Lumens | 350 lm |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Voltage frequency | 50 / 60 Hz |
| AC voltage | 100 - 240 volts |
| Function | High light / Low light - S05 flashing / Fast flashing off |
| Discharge time | 3.5 - 5 hours |
| Qty / carton | 120 pcs |
| Meansurement | 51 x 30 x 47 cm |
| Weight | 19.20 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

