-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | 2835 |
| Color options | Black /Blue / Red |
| Same as picture | 7 x 2 x 2 cm |
| Single package size | 8.5 x 4 x 3.8 cm |
| Certified Product | CE Approved |
| Material & Process | Aluminum alloy +PC |
| Net weight | 55 g |
| Gross weight | 65 g |
| Lumens | 30 lm |
| Battery | 210 mAh |
| Function | Alternating slow flash - Full lamp flash - Alternating flash - Normally on |
| Accessory part | USB |
| Qty / carton | 240 pcs |
| Measurement | 54 x 40 x 18.5 cm |
| Weight | 15 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

