-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | LED high light bead |
| Color options | Red |
| Same as picture | 9 x 6 x 3.5 cm |
| Single package size | 10.2 x 6.5 x 4 cm |
| Certified Product | CE Approved |
| Material & Process | ABS |
| Net weight | 25 g |
| Gross weight | 47 g |
| Lumens | 20 lm |
| Battery | 300 mAh |
| Function | First gear medium light / Second gear strong light / Third |
| gear slow flashing / Fourth gear flashing / Fourth gear quick | |
| flashing | |
| Qty/carton | 240 pcs |
| Measurement | 42 x 34 x 46 cm |
| Weight | 11.28 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

