-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | COB |
| Color options | Black |
| Same as picture | 6 x 5.2 x 3 cm |
| Single package size | 14.5 x 7.5 x 3.7 cm |
| Material & Process | ABS+PC |
| Net weight | 53 g |
| Gross weight | 75 g |
| Battery | 160 mAh |
| Function | Five patterns |
| Qty / carton | 150 pcs |
| Measurement | 45 x 39 x 38.5 cm |
| Weight | 11.25 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

