-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| LED | 8 1206 side luminous LEDs |
| Color options | Black |
| Same as picture | 9.8 x 6.5 x 3 cm |
| Single package size | 15.5 x 7.2 x 4 cm |
| Material & Process | High strength ABS |
| Net weight | 133 g |
| Gross weight | 166 g |
| Battery | 800 mAh |
| Function | Steady on / Marquee / Flashing / Shutdown |
| Qty/carton | 144 pcs |
| Measurement | 44 x 32.5 x 53 cm |
| Weight | 25 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

