-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| Color options | Black |
| Same as picture | 7.6 x 2.6 x 2.2 cm |
| Single package size | 10.5 x 3.2 x 15.8 cm |
| Net weight | 63 g |
| Gross weight | 59 g |
| Battery | 700 mAh |
| Function | Smart light + constant light mode, smart off mode |
| Intelligent displacement recognition technology, precise | |
| braking and super bright signal light | |
| Accidental fall and the tilt angle is greater than 50 degrees, | |
| intelligently identify and send out SOS distress signal | |
| Qty / carton | 100 pcs |
| Measurement | 43 x 27 x 61 cm |
| Weight | 8.9 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

