-----------------------------------------------------------------------------
USB fast charging, convenient switch, high gloss LED light
Suitable for most bicycles, compact and exquisite, saving space
Multiple modes can be switched, making nighttime cycling safer
Wide range, life grade waterproof, rainproof, damp, do not soak in rain for a long time
| Color options | Black / Blue / Wine red / Gold / Gray |
| LED | COB |
| Same as picture | 4 x 4 x 2.3 cm |
| Single package size | 10 x 5.3 x 2.8 cm |
| Battery | 240 mAh |
| Lumen | 15 lm |
| Usage time | Strong light block for 5 hours, police light flashing block for 32 hours |
| Shell material | PC engineering plastics |
| Net weight | 37 g |
| Gross weight | 71 g |
| Functions | Slow Flash / Flash / Warning Lights / 100%Bright Ness / Low Light 50% |
| Qty/carton | 150 pcs |
| Measurement | 32 x 30 x 28.5 cm |
| Weight | 11.7 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

