-----------------------------------------------------------------------------
Convenient switch, exquisite craftsmanship appearance
Essential for fishing, with a wide range and free hands
Compact and easy to carry, waterproof for daily use, not suitable for long-term exposure to sunlight and rain
Suitable for camping, workshops, emergency services, fishing, home use, general use, and other occasions.
| SZ-5W140T134-DZ55 | |
| Power | 5 w |
| Material | Bulletproof PC plastic |
| Lumen | 250 lm |
| Product size | 8.6 x 10.4 x 8 cm |
| Size | 9 x 9 x 7 cm |
| Single N.W | 191 g |
| Single G.W | 221 g |
| Endurance | 3 H |
| Protection level | IP 32 |
| Range | 370 m |
| Battery | 18650 /1500 mAh |
| Function | Light / Weak light / Flash |
| Qty / carton | 125 pcs |
| Meansurement | 47 x 47 x 37 cm |
| Weight | 27.62 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

