-----------------------------------------------------------------------------
The lamp head adopts IP65 full protection level design and monocrystalline silicon solar panel.
Exquisite craftsmanship in appearance and easy installation, the lamp can reliably work in various environments.
Aluminum alloy shell
| Maximum power | 3 w |
| LED Chip | COB |
| IP Rate | IP 65 |
| Maximum power voltage | 3.6 V |
| Batteries | 1800 mAh |
| Solar panels | Monocrystalline silicon |
| Material | Aluminum |
| Product Dimension | 25 x 25 x 33 cm |
| Master box dimension | 61 x 31 x 38 cm |
| Master box Quantity | 2 pcs |

Copy product links
Long by picture save/share

