-----------------------------------------------------------------------------
The lamp head adopts IP65 full protection level design and monocrystalline silicon solar panel.
Exquisite craftsmanship in appearance and easy installation, the lamp can reliably work in various environments.
| Maximum voltage | 3.7 - 4.2 V |
| Working Currente | 200 - 2000 mA |
| Maximum power | 10 w |
| Number of | 108 LEDs |
| Maximum lumen value | 2000 lm |
| LED Specifications | SMD 2835 29 -30 lm 6000 k / 4000 k |
| Charging time, | Sun shine time is greater than 8 hours |
| Detection angle | More than 180 degrees |
| Detection distance | 8 - 12 meters |
| Waterproof rating | IP 65 |

Copy product links
Long by picture save/share

