-----------------------------------------------------------------------------
Exquisite craftsmanship in appearance and easy to install bracket.
Different sizes can be installed in different locations.
Waterproof and anti-corrosion: Can be used in rainy or harsh environments.
Can be used to attach magnetic objects, freeing up hands
| LED | COB |
| Color options | Black |
| Same as picture | 4.2 x 4.2 x 2.3 cm |
| Single package size | 11 x 8 x 3.5 cm |
| Material & Process | CNC frosted aluminum alloy |
| Net weight | 56 g |
| Gross weight | 78 g |
| Battery | 500 mAh |
| Function | Rhythm flashing / Fast flashing/ Strobe flashing / Breathing |
| light / Low light / Medium light / High light | |
| Waterproof | IP X6 |
| Qty / carton | 150 pcs |
| Measurement | 42 x 34.5 x 37 cm |
| Weight | 11.7 kg |

Copy product links
Long by picture save/share

