-----------------------------------------------------------------------------
CE and RoSH B approved
Can work in harsh environment
| LED Power | 41W |
| Pruduct Name | 7' Square work lamp |
| Input Voltage | DC 12-80 V |
| Function | Normal light in White colour |
| Lumens | 4100 lm |
| IP Rate | IP 67 |
| Wiring | 2 Wires |
| Fixture Color | Black |
| Product weight | 920.9 g |
| Master box dimension | 47 x 47 x 44 cm |
| Master box Quantity | 20 pcs |
| Net weight | 36.84 kg |
| Gross weight | 34.84kg |

Copy product links
Long by picture save/share

