-----------------------------------------------------------------------------
The lamp head adopts an IP67 full protection rating design, and the back cover battery box adopts an IP65 protection design.
The lamp can reliably work in harsh environments.
This product has a beautiful appearance, is waterproof
| LED Power | Low 21W / High 33W |
| Pruduct Name | 7' Square Headlight |
| Input Voltage | DC 12-80 V |
| Function | Normal light in White colour |
| Lumens | 3300 lm |
| IP Rate | IP 67 |
| Halo/Angel Ring color | Yellow & White |
| Wiring | H4 Plug |
| Fixture Color | Black |
| Product weight | 763 g |
| Master box dimension | 47.5x 42 x 47.2 cm |
| Master box Quantity | 30 pcs |
| Net weight | 45.78 kg |
| Gross weight | 46.78kg |

Copy product links
Long by picture save/share

